Dlaczego my

MISJA

Akademia Dziecka powstała w konkretnym celu. Chcemy zapewnić Rodzicom miejsce, w którym ich dzieci będą mogły korzystać w zajęciach odpowiednich do ich wieku gwarantujących prawidłowy rozwój emocjonalny oraz intelektualny. Zapewniamy troskliwą opiekę w małych grupach oraz różnorodność zajęć dydaktycznych i dodatkowych.

Akademia Dziecka to miejsce, w których dzieci mogą rozwijać się w zgodzie ze swoimi predyspozycjami. Pomagamy budować silne podstawy intelektualne i emocjonalne nie tracąc jednocześnie beztroskiego dzieciństwa.

Nasza kadra to skupiony na dzieciach zespół, na który składają się pedagodzy, psychologowie, specjaliści przedmiotowi. Dbają oni by czas spędzony w naszej Akademii był różnorodny, wesoły i pełen zajęć.

BEZPIECZEŃSTWO

Wiemy, jak bardzo dzieci potrzebują poczucia bezpieczeństwa, dlatego w Akademii Dziecka zadbaliśmy o uporządkowany, stały plan dnia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest osoba, której opiece powierzamy dzieci. Mamy więc stałą kadrę, której ufają rodzice.

Bardzo ważną jest dla nas ścisłe przestrzeganie zasad odbierania dzieci. Zawsze czekamy aż odbierze je upoważniona osoba.

Każda z naszych placówek spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny w kwestii warunków pobytu dzieci.

WYŻYWIENIE

W Akademii Dziecka wyżywienie jest przygotowywane zgodnie z wytycznymi SANEPiD. W codzienny rozkład dnia wpisane jest śniadanie, obiad i podwieczorek. Obiady są dwudaniowe. Z dużą troską podchodzimy do dzieci mających alergie lub nietolerancje pokarmowe i zapewniamy im smaczne alternatywy.

Rodzice mają wgląd w menu. Ustalamy je z tygodniowym wyprzedzeniem, a następnie wywieszamy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.