Post

10 wskazówek od zapracowanych mam, jak dbać o styl dzieci

W dzisiejszych czasach, z wszystkim co trzeba zrobić, dzień mamy wydaje się być coraz krótszy. Ważne jest, aby znaleźć łatwe i zabawne sposoby, aby utrzymać swoje dzieci w dobrej formie. Jedną z rzeczy, która pomoże Twoim dzieciom czuć się dobrze w sobie są stylowe ubrania. Ale w jaki sposób zapracowana mama utrzymuje modne szafy swoich dzieci bez rozbijania banku lub zajmowania zbyt wiele czasu z jej dnia? Oto dziesięć pomocnych wskazówek, dzięki którym Twoje dzieci będą wyglądać stylowo - a mama nie zwariuje!

1.    KOMFORT JEST KLUCZEM

Upewnienie się, że Twoje dzieci czują się komfortowo w swoich ubraniach może być wyzwaniem, ale jest niezbędne do tego, aby ubrania nie były wyrzucane z powrotem do szafy. Kiedy dziecko nie jest rozpraszane przez źle dopasowane, szczypiące, wiążące lub swędzące ubrania, będzie miało mniej problemów ze skupieniem się w szkole. Podczas przymierzania ubrań, upewnij się, że dziecko porusza się, zgina i biega w miejscu. Poświęcenie na to kilku minut może zrobić różnicę.

2.    UBRANIE CZYNI CZŁOWIEKA

Wybierając stroje dla swoich dzieci, upewnij się, że pasują one do ich osobowości. Czy są one sportowe i aktywne lub bardziej cichy mól książkowy, coraz ubrania, które odzwierciedlają, kim są twoje dzieci mogą pomóc im być bardziej wygodne i swobodnie.

3.    PRZYMIERZ ZANIM KUPISZ

To idzie w parze z upewnieniem się, że Twoje dziecko jest wygodne. Nic nie jest bardziej irytujące niż ubrania, które nie pasują lub po prostu wyglądają dziwnie na Twoim dziecku. Zawsze mądrze jest przymierzyć wszystko, nawet jeśli jest to ta sama marka. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś może być trochę nie tak.

4.    UWZGLĘDNIJ PRANIE I NOSZENIE

Jak słodkie i modne są niektóre ubrania, nie zawsze mądrze jest inwestować w coś, co jest trudne do utrzymania i czyszczenia. Umieszczenie aktywnego dziecka w ubraniach, które nadają się tylko do prania chemicznego, nie jest najlepszym sposobem, aby pozwolić dzieciom być dziećmi. Wybór wygodnych tkanin do prania i noszenia to zawsze solidny zakład, który sprawia, że utrzymanie naszych dzieci w czystości jest tańsze i mniej stresujące.

5.    PODĄŻAJ ZA NAJGORĘTSZYMI TRENDAMI

Jeśli naprawdę chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie dziecięcej, internet jest niezawodnym miejscem, w którym warto szukać. Strony internetowe magazynów mody są łatwe do odnalezienia, a niektóre z nich mają nawet aplikacje na Twój telefon. Pinterest jest pełen stron poświęconych mamom, które chcą być na bieżąco z trendami w modzie dla siebie i swoich dzieci.

6.    STYLE, KTÓRE TRWAJĄ

Większość trendów przychodzi i odchodzi, ale niektóre elementy odzieży nigdy nie wychodzą z mody. Rzeczy takie jak dżinsy są bezpiecznym wyborem; bez względu na to, do której dekady i pokolenia należysz, solidna para dżinsów zawsze będzie stylowa.

7.    PRZESADA W JEDZENIU JEST NIEPOTRZEBNA

Jako rodzic, łatwo jest przesadzić, gdy próbujesz nadążyć za trendami w stylu. Ale pamiętaj, że Twoje dzieci szybko wyrosną z różnych rzeczy. Nadmierne pobłażanie to nie tylko kosztowny błąd - badania wykazały, że może ono wręcz zaszkodzić Twoim dzieciom.

8.    NIE MARNUJ, NIE CHCIEJ

Pamiętając o tym, jak szybko nasze dzieci wyrastają z rzeczy, jeśli nie mają rodzeństwa, któremu mogą je przekazać, istnieje sposób, aby powstrzymać się od wyrzucania idealnie dobrych ubrań. Secondhandy i sklepy konsygnacyjne są zawsze doskonałym sposobem na odsprzedanie ubrań i wrzucenie trochę tej gotówki z powrotem do budżetu na styl Twojego dziecka. Wymiana ubrań może być również utworzona z innymi rodzicami, którzy są w tej samej łodzi.

9 & 10. WYGODA I PRZYSTĘPNOŚĆ CENOWA

Połączenie tych dwóch rzeczy razem wydaje się naturalne, zwłaszcza gdy technologia i trend pudełek subskrypcyjnych stworzyły firmę taką jak Kidbox. Za pomocą kilku kliknięć myszką i odpowiedzi na kilka pytań, możesz mieć niedrogie, markowe, najwyższej jakości ubrania dziecięce dostarczane sezonowo do Twojego domu. Zatrzymaj to, co chcesz, zwróć to, czego nie chcesz i wypróbuj wszystko we własnym domu, podczas gdy ty decydujesz. To odpowiedź na modlitwę każdej zapracowanej, dbającej o swój budżet, stylowej mamy.