Post

5 wskazówek dotyczących letnich strojów dla dzieci

Przewodnik po letnich ubraniach

Wraz z szybko zbliżającym się latem, ważne jest, aby wiedzieć, jak zapewnić dzieciom chłód i bezpieczeństwo przez cały sezon. Na szczęście CookiesKids.com jest tutaj, aby pomóc Ci w dostarczeniu kilku pomocnych wskazówek dotyczących letnich ubrań. Śledź nas, jak dzielimy się listą naszych 5 najlepszych letnich must-haves dla dzieci.

1. Okulary przeciwsłoneczne z ochroną UV

Nie ma lepszego momentu niż teraźniejszość, aby zacząć chronić te małe oczy przed szkodliwym działaniem słońca. Dlatego właśnie nasze okulary przeciwsłoneczne Disney są idealnym rozwiązaniem. Te stylowe okulary mają 100% ochronę przed promieniowaniem UV i są właśnie tym, czego Twoje dzieci potrzebują, aby utrzymać swój wzrok ostry i zdrowy.

2. Kapelusze z szerokim rondem

Okulary przeciwsłoneczne ochronią oczy Twoich dzieci, ale co z ich twarzą, uszami, skórą głowy i szyją? Aby w pełni osłonić głowę, poszukaj kapelusza z szerokim rondem, który dodatkowo osłoni Twoje dziecko przed słońcem.

3. Oddychająca tkanina bawełniana

Zalety bawełny są rozległe - zwłaszcza jeśli chodzi o sezon letni. Fakt, że jest to tkanina oddychająca, oznacza na przykład, że powietrze łatwo przez nią krąży, pomagając Ci się ochłodzić, gdy jest gorąco. Bawełna ma również zdolność do utrzymywania Cię w suchości od potu, ponieważ jej włókna są tak chłonne. Z tego powodu bawełna jest idealną tkaniną do noszenia podczas tych gorących letnich miesięcy. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo. Sprawdź to, nosząc jeden z naszych modnych bawełnianych T-shirtów!

4.  Stroje kąpielowe z ochroną UPF

Szukaj strojów kąpielowych i innych ubrań z filtrem UPF (Ultraviolet Protection Factor), aby chronić skórę dziecka przed szkodliwymi promieniami UV. Im wyższy współczynnik, tym lepsza ochrona. Na szczęście Cookie's ma dla Ciebie kilka świetnych opcji.

5.  Solidne buty

Japonki to prawdopodobnie ulubione obuwie Twojego dziecka na lato, ale nie zapewniają one prawie żadnego wsparcia. Zamiast tego poszukaj bardziej solidnych butów, które są trwałe i bezpieczne dla codziennych aktywności Twojego dziecka. Sandały "Hydro Hiker" firmy Merrell to świetne miejsce, aby zacząć. To jedno małe ulepszenie sprawi, że Twoje dziecko będzie mniej narażone na drzazgi, potknięcia i odgniecenia palców u stóp.