Post

5 wskazówek, jak pamiętać o modzie podczas ubierania dzieci

Z zimowych miesięcy na nas i temperatury spada drastycznie, oczywiście jako mamusie, jesteśmy zaniepokojeni o utrzymanie naszych dzieci wystarczająco ciepło. Czasami ubieranie naszych dzieci na zimę może być jak scena z Opowieści wigilijnej, w której matka Ralphiego ubiera jego młodszego brata, otulając go tak mocno, że nie może nawet opuścić rąk. To nie musi tak być. W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości, aby utrzymać nasze dzieci w cieple, a jednocześnie zapewnić, że jeśli wpadną w śnieg, będą w stanie wstać bez przeszkód w postaci ubrań. Oto pięć wskazówek, jak zapewnić dzieciom ciepło, ale jednocześnie zachować ich modny wygląd.

Kolory i nadruki

Wiedza o tym, jakie kolory i nadruki są trendy w modzie dziecięcej może być jednym z niezawodnych sposobów, aby upewnić się, że Twoje dzieci są modne tej zimy. Według Weconnectfashion.com, kolory dla mody dziecięcej wahają się od pastelowych różów z akcentami bakłażana, do szarości i brązów z akcentem zwierzęcego nadruku. Pamiętaj o nich przy wyborze czapek, szalików i swetrów.

Stylowe warstwy

Jedną z rzeczy, o której mamy wiedzą od dziesięcioleci, jest to, że zakładanie warstw na zimną pogodę czyni cuda, jeśli chodzi o utrzymanie ciepła dzieci. Istnieje nauka i metoda, aby osiągnąć maksymalne wyniki w zakresie ogrzewania - po prostu nakładanie warstw bez większego zastanowienia nie zawsze się sprawdza. Ponadto, jeśli Twoje dzieci są aktywne w miesiącach zimowych, te warstwy mogą się przydać, aby je zdjąć, jeśli ich aktywność za bardzo je rozgrzeje. Pamiętaj, że możesz wybrać warstwy z wzorami i nadrukami, które są ekscytujące i modne, aby Twoje dzieci wyglądały fajnie. Możesz również dodać element zabawy i słodyczy, wybierając czapki i szaliki z ulubioną postacią filmową, zwierzęciem lub superbohaterem Twojego dziecka.

Kardigany a płaszcze

Podobnie jak w przypadku stylowych warstw, pamiętaj, że nie zawsze musisz zakładać wielką, puchatą parkę w kształcie ludzika Michelin - zamiast tego możesz zdecydować się na kilka warstw. Na przykład, połączenie koszuli flanelowej, bluzy z kapturem i kardiganu może być równie ciepłe, ale o wiele łatwiejsze w poruszaniu się. Oczywiście zdarzają się sytuacje pogodowe, w których ogromna parka jest niezbędna; kieruj się rozsądkiem i pamiętaj, że z odpowiednimi akcesoriami nawet parka może być bardzo modna.

Akcesoria

Czasami, przy tym wszystkim, o czym mama musi myśleć, próbując utrzymać ciepło swoich dzieci, jedną z najlepszych opcji dodania stylu do zimowej garderoby dziecka jest dodawanie dodatków. Czapki, szaliki, rękawiczki i buty z odważnymi wzorami lub w jaskrawych kolorach mogą stanowić różnicę między tym, czy nasze dzieci są modne, czy nie. Wokół jest wiele zabawnych zimowych akcesoriów, a opcje są nieograniczone i mogą być nawet przytłaczające. Dla ciekawych pomysłów na to, jak nakładać warstwy i dodatki, zawsze warto sprawdzić w Internecie, co jest trendy, jeśli chodzi o modę dziecięcą na zimę.

Trzymanie dzieci w napięciu

Kiedy planujesz zabawne zimowe stroje, zawsze warto zapytać dzieci, co im się podoba. Pozwalając dzieciom dodać własną osobowość do ich zimowego stroju, możesz dodać im pewności siebie i pomóc im poczuć się bardziej komfortowo, gdy są na zewnątrz i wokół tej zimy.