Post

Co twój strój na randkę mówi o tobie

Ponad połowa Amerykanów wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Oznacza to, że na pierwszej randce nie masz zbyt wiele miejsca na błędy. Żadnej presji ani nic. Ale zanim sięgniesz po Xanax, weź głęboki oddech i pamiętaj, że jeśli ludzie w latach 80-tych mogli zakochać się w tych wszystkich śmiesznych włosach, to ty prawdopodobnie będziesz w sam raz.
Od klasyki po boho - oto kilka rzeczy, które mówią o Tobie Twoje ubrania:

Rzeczy, które mówią o tobie twoje ubrania na randkę

1. Klasyka

Twój strój na randkę to czarna sukienka, konserwatywne włosy, obcasy i być może biżuteria, np. kolczyki żyrandole lub perły. Jeśli to ty, to równie dobrze możesz umieścić na czole znak z napisem "Materiał na przyszłą żonę". Klasyczny wygląd jest konserwatywny, prymitywny i właściwy i mówi Twojej randce, że jesteś poważną profesjonalistką. Nie bój się jednak dodać do swojego wyglądu odrobinę koloru. Niech wie, że masz dziką stronę. Połącz swój wygląd z jednym z poniższych elementów: Neonowe obcasy. Seksowna czerwona koszulka. Jaskrawo kolorowy pasek. Torebka z nadrukiem w panterkę. Bądź szalona.

randka

2. Hipster Chic

Jeśli uważasz, że noszenie czarnych okularów w stylu vintage na pierwszej randce jest w porządku, prawdopodobnie masz przypadek hipsterskiego zapalenia. Bez osądów. Wszyscy mamy Ray-Bany i legginsy gdzieś w naszych szafach. Ale kiedy zakładasz swoje chude dżinsy, opływowy top i oprawki w stylu art house, wiadomość, którą wysyłasz jest bardziej "maniakalną dziewczyną z marzeń" niż "dziewczyną, którą zabierasz do domu do mamy". To świetna stylizacja na luźną randkę przy kawie. Ale jeśli chcesz, aby Twój wygląd był bardziej rozbudowany, rozważ połączenie kolorowych legginsów z czarną sukienką i perłami. Albo urozmaić swoją opływową sukienkę obcasami.

3. Casual

Jeśli jeansy są Twoim rozwiązaniem na każdą okazję, czy to fantastyczną, czy inną, to może potrzebujesz interwencji. Jeansy są w porządku przez większość czasu, ale jeśli chcesz zrobić wrażenie, zostaw je w domu. Dżinsy (nieważne jak obcisłe i seksowne) mówią "bądźmy tylko przyjaciółmi" zamiast "zróbmy to". Na pierwszej randce pokaż mu, że potrafisz ubrać się tak, by zrobić wrażenie. Nie musisz iść na całość w stylu glamour. Rozważ połączenie sukienki z legginsami lub urozmaicenie trendów, takich jak jedwabna sukienka maxi.

4. Seksowna

Jeśli wszystko, co nosisz, jest w zasadzie tylko pretekstem do popisywania się, to wiadomość, którą wysyłasz, jest mniej "silna i seksowna", a bardziej "wolna do dobrego domu". Szczera prawda jest taka, że czy jest to sprawiedliwe, czy nie, każdy robi natychmiastowe snap osądy. Jeśli wiadomość, którą chcesz wysłać jest silny i seksowny, a następnie wybrać, aby pokazać tylko jeden atut na raz. Jeśli podkreślasz dekolt, zakryj nogi. Pokazujesz plecy? Zachowaj swoje cycki dla siebie. W seksie nie chodzi o to, aby wszystko pokazać. Sexy jest o powolne ujawnienie.

5. Boho/Rock Gothic

Jeśli Sienna Miller i Zooey Deschanel z połowy lat 90-tych są Twoimi ikonami mody, to możesz śmiało zaliczyć się do kategorii boho chic/rock gothic. Rozkloszowane sukienki, płaskie mieszkania, kolory ziemi i paski - to wszystko jest urocze. Ale przesłanie, jakie wysyłają, można z grubsza przetłumaczyć na "nie zamykaj mnie w sobie". Wyglądanie "romantycznie i tęsknie" na pierwszej randce może zostać zinterpretowane jako "bezdomny i biedny". Nie bój się więc iść nieco bardziej konserwatywnie. Jeśli musisz założyć lejącą się sukienkę, zwiąż ją w talii lub dodaj parę naprawdę efektownych obcasów.
Czy Twoje ubrania na randkę mówią "Wolny do dobrego domu" czy "dziewczyna marzeń"?