Post

Dziecięce stylizacje na lato, które przywodzą nam na myśl nasze własne dzieciństwo

Dzieci lat 80-tych i 90-tych, przygotujcie się na ponowne przeżycie swoich dni chwały. Style naszej młodości powracają w wielkim stylu dla naszych dzieci.

Wiedzieliśmy, że to się stanie, prawda? Pamiętasz, jak ubierasz się do gimnazjum i twoja mama mówi: "To są dokładnie takie same dżinsy, jakie kiedyś nosiłam!". Doprowadzało mnie to do szału. Jak moja mama mogła już przyjąć coś tak "nowego" i "teraz" na scenie mody? Myślałam, że jestem oryginalna. Ale nie, to był po prostu cykl, w którym moda nieuchronnie podąża z pokolenia na pokolenie.

Cóż, teraz nasza kolej, by obserwować, jak nasze dzieci odkrywają na nowo style naszego dzieciństwa. Były czasy, kiedy widziałam aktualne zdjęcia dzieci i dostawałam flashback do zdjęcia mnie z 1989 roku, które wygląda prawie identycznie (pomijając drastycznie poprawioną jakość zdjęć).

Jeśli zdarzyło Ci się zapisać któryś z poniższych elementów z dzieciństwa, nadszedł czas, aby popiersie je i udowodnić swoim dzieciom, jak "rad" naprawdę byłeś.

Kombinezon (Ogrodniczki)

Mam nadzieję, że dla każdego pokolenia, które jest przed nami, kombinezony będą wiecznie miały okresy odrodzenia. Są one dla dziecięcej odzieży tym, czym PB&J jest dla dziecięcych lunch boxów. Są klasyczne, zakorzenione w praktyczności i po prostu tak niezaprzeczalnie urocze.

Tie Dye 

To zdecydowanie nie jest ten sam tie-dye, który robiliśmy na obozie letnim, ale temat ubrań w stylu tie-dye zdecydowanie powrócił. Uwielbiam to, że wykroczył on daleko poza klasyczny wzór spiralny i obejmuje teraz nowoczesne wariacje na temat tego stylu, takie jak bleach-dye, shibori, a nawet ombre.

Culottes

Przyznaję, że musiałam sprawdzić w google jak się pisze to słowo, ponieważ nie mówiłam ani nie pisałam go od 20 lat. Jednak w wieku 10 lat, były one podstawą w mojej letniej garderobie. Pół szorty, pół spódnica, culottes są idealną dolną częścią garderoby na dni wypełnione kręceniem kółek, zjeżdżaniem z górki i kręceniem opon. Viva la culotte!

Jeansowe szorty

Trudno sobie wyobrazić lato bez jeansowych szortów, prawda? Na przestrzeni dekad przeszły one tak wiele transformacji stylistycznych, ale wciąż pozostają na topie - tym razem z dłuższą nogawką nad kolano i z podwiniętym lub niedokończonym postrzępionym brzegiem. Ten trend doceniam szczególnie w przypadku dzieci, ponieważ oznacza on, że mogę wziąć wszystkie ich spodnie, z których już wyrosły i przekształcić je w solidny letni strój za pomocą dwóch prostych cięć.

Sukienki z kokardkami

Dorastając, były one zazwyczaj noszone na specjalne okazje, ale teraz jest mnóstwo wspaniałych miejsc, które projektują sukienki z wycięciami, które są po prostu przeznaczone do swobodnej zabawy. Uwielbiam wygląd tej puckered góry i billowy dół, i to jest taki łatwy wygodny styl, który po prostu krzyczy, że lato jest tutaj.

Tank Topy dla chłopców

Jeśli spojrzysz wstecz na swoje zdjęcia z dzieciństwa, zauważysz, że ubrania chłopców pokazywały dużo więcej skóry. Spodenki były krótsze, a koszulki bardziej obcisłe. Nie każdy styl został ponownie przyjęty, ale jeden, który został jest koszulka bez rękawów. I to jest świetne! Nie tylko są o wiele bardziej praktyczne w gorące letnie miesiące, ale mają plażowy styl surfingu, który wygląda świetnie też.