Post

Jak stworzyć niepowtarzalny strój szkolny?

​Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko nosi mundurek, czy ma szafę pełną modnych wyborów, codzienne tworzenie szkolnych strojów nie zawsze jest łatwe. Dzięki poniższym wskazówkom pomożemy Ci zadbać o to, aby Twoje dziecko wyglądało w szkole jak najlepiej.

Włosy jak szalone

Jednym z najprostszych sposobów na urozmaicenie wyglądu dziecka jest zabawny dodatek do włosów. Wybierz jaskrawo kolorowy uchwyt do kucyka, aby dodać kolor do mundurka. W stylu preppy sprawdzi się kokarda z tasiemki lub spinka.  Ponadto, eksperymentuj z kolorami i wzorami na spineczkach i opaskach. Wkrótce będzie miała bezproblemowy modny upgrade, który pokocha!

Paski mile widziane

Dodanie paska do mundurka lub codziennego stroju to prosty sposób na dodanie stylu w krótkim czasie.  Klasyczny skórzany pasek to ponadczasowy dodatek dla starszych dzieci, natomiast elastyczne wersje pasków są świetne dla młodszych. Wypróbuj różne kolory i materiały, aby stworzyć charakterystyczny wygląd.

Pokaż swoje skarpetki

Od jaskrawych kolorów i zabawnych wzorów po ulubione postacie z telewizji i filmów, skarpetki są dla dzieci doskonałym sposobem na pokazanie swojej osobowości. Podkolanówki są świetną opcją do spódniczek i sukienek, podczas gdy skarpetki z niskim stanem lub nierzucające się w oczy dobrze pasują do spodni i szortów.

Stylowy plecak

Plecak, który odzwierciedla ich zainteresowania to kolejny świetny sposób, aby dzieci spersonalizowały swój szkolny wygląd. Jeśli są zajęte zajęciami pozaszkolnymi, wybierz plecak z funkcjonalnymi funkcjami, które pomogą im zachować porządek. Ponadto, wybór plecaka z ulubioną postacią, taką jak Hello Kitty lub Finding Dory, to świetny sposób, aby dzieci mogły pochwalić się swoimi zainteresowaniami - i być może poznać nowego przyjaciela lub dwóch!

Modne obuwie

Jeśli chodzi o urozmaicenie szkolnego wyglądu, nowa para butów jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Zachowaj swobodny styl, wybierając stylowe trampki lub płaskie buty, albo dodaj odrobinę elegancji, zakładając szpilki, Mary Janes lub Oxfordy.

Adrienne McIlvaine jest niezależną pisarką, która uwielbia być fajną ciotką z Nowego Jorku dla swoich siostrzenic i siostrzeńców z Long Island. Kiedy nie ogląda filmów lub nie nadrabia zaległości w podcastach, można ją znaleźć czytającą dobrą powieść science-fiction. Ma dwa bezpańskie koty, które karmi codziennie, mimo że nie pozwalają jej się pogłaskać.