Post

Jak wystylizować dziecko na lato w 6 prostych krokach

Z pierwszym dniem lata tuż za rogiem, większość rodzin z niecierpliwością czeka na więcej czasu na świeżym powietrzu. Cieszenie się sezonem i jednocześnie upewnienie się, że oboje jesteście ubrani stosownie do wszystkiego może być trudne, dlatego poniżej znajdziesz sześć moich niezawodnych wskazówek dotyczących letnich stylizacji dla dzieci:

  1. Planuj z wyprzedzeniem: Jest jedna rzecz, którą na pewno mamy z sobą wspólnego: bycie naprawdę zajętym. Nie zdziwiłabym się więc, gdybyś tak jak ja, ubrała swoje dziecko w jego ulubiony strój, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że miało na sobie dokładnie ten sam strój kilka dni wcześniej. Na tydzień przed planowanym wyjściem poświęć 20 minut na przygotowanie dwóch opcji stroju dla Ciebie i Twoich maluchów, na wszelki wypadek, gdyby jedna z nich nie sprawdziła się. Następnie włącz swoje dziecko do planowania i pozwól mu zagłosować na jego ulubiony strój!
  2. Postaw na komplementarność: Podczas dopasowywania strojów z dzieckiem, ważne jest, aby zachować rzeczy trochę z przymrużeniem oka. Nie chcesz przecież ubierać się jak małe dziecko, więc pamiętaj o kluczowych różnicach między modą dla dorosłych a modą dla dzieci. Tego lata postaw na śmiałość i połącz jasne kolory z kwiatowymi nadrukami - a następnie połącz oba te style, łącząc różne tekstury z szafy Twojego dziecka!
  3. Urocze i wygodne: Nigdy, przenigdy nie idź na kompromis w kwestii jakości ubrań. Wybieraj luźne, stylowe ubrania, które zapewnią Twojemu maluchowi swobodę ruchów, a przy tym będą wyglądać fajnie. I te same zasady odnoszą się do Ciebie!
  4. Stylowe odcienie: Kup okulary przeciwsłoneczne, które są modne, a także pomogą Twojemu dziecku stworzyć unikalny styl. Dodatkowo, będą one chronić oczy Twojego dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ja osobiście bardzo lubię wyszukiwać zabawne okulary na receptę, takie jak te Warby Parker.
  5. Od dnia do nocy: Kiedy masz zaplanowany pracowity dzień, pamiętaj o przejściu na noc: Zawsze upewniam się, że Lily Rae ma na sobie strój, w którym będzie jej wygodnie zasnąć i poruszać się w nocy. Jeśli wrócisz późno do domu ze śpiącym dzieckiem na tylnym siedzeniu, ostatnią rzeczą, jaką będziesz chciała zrobić, będzie zmiana jego stroju. Po co ryzykować przerwanie ich cennych snów i tego nieuchwytnego pełnego snu, na który z utęsknieniem czekałaś? Moja rekomendacja to wypróbowanie kombinezonu typu jumpsuit.
  6. Letnie obuwie: Twój mały kłusownik ma delikatne stopy i tęsknotę za eksploracją. Wodoodporne trampki w neutralnych kolorach, z elastyczną podeszwą i szybkoschnącym materiałem to podstawa. Noszenie trampek nigdy się nie znudzi, ale zawsze miło jest mieć świeże pomysły, jak je stylizować. Wszyscy uwielbiamy dobre okazje na Instagramie, więc spróbuj połączyć dżersejową sukienkę lub romper z kostiumem kąpielowym pod spodem i dodaj trampki. Będziesz najmodniejszą i najwygodniejszą rodziną na basenie.