Post

Jak znaleźć suknie druhny Plus Size

Znalezienie sukienki druhny dla swojego plus-size przyjaciela, siostry, krewnego używać być dość wyzwanie. Wiele plus-size druhny znaleźli się noszenie śmieszne bardzo długie, falbany sukienki i babci wyglądające bolerka. Dziś zadanie to stało się o wiele łatwiejsze, a oferty są obficie stylowe. Jeśli obecnie szukasz jakieś szykowne, stylowe i pochlebne sukienki dla druhny voluptuous sprawdzić nasze wskazówki dotyczące znalezienia niesamowite plus-size sukienki druhny.

Jak znaleźć sukienki druhny Plus Size

Spróbuj najpierw w domach towarowych

Jeśli chodzi o znalezienie stylowych plus size sukienki druhny trzeba myśleć poza sklepów ślubnych. Większość sklepów ślubnych tylko nosić do rozmiaru 16, więc sprawdź swoje lokalne domy towarowe i ich stron internetowych. Sklepy takie jak Nordstrom i Macy's mają swoje własne butiki druhny w sklepie i oferują szeroki wybór stylowych sukienek druhny dla plus size. Domy towarowe również nosić rozmiar w tym marek, takich jak JS Boutique, Donna Morgan, i Adrianna Papell. Marki te często prowadzą te same style sukienek zarówno w plusie (do 24W) i proste rozmiary. Style są zawsze nowoczesne i szykowne z tych marek.

Szukaj stron, które pozwalają na dostosowanie

Jak Burger King niektóre strony online pozwalają mieć to na swój sposób. Możesz wybrać sukienkę i skracać, wydłużać, a nawet dodawać lub zabierać rękawy w zależności od stylu. Jednym z naszych ulubionych miejsc dla niestandardowych sukienki jest Eshakti. Eshakti oferuje wiele sukienek i sukni, które mogą być dostosowane do rozmiaru 26W.

druhna

Zamówienie w sieci sklepów detalicznych

Coraz więcej sieci sklepów detalicznych oferuje odzież ślubną. Sklepy sieciowe takie jak Ann Taylor i J. Crew oferują sukienki druhny poza 16. Ann Taylor ma kobiece kroje i style aż do rozmiaru 18, a teraz J. Crew oferuje sukienki druhny aż do rozmiaru 20. Tak, dobrze słyszałaś.

Pobierz go wykonane

Czasami, aby uzyskać to, co chcesz dla swoich druhen, czy plus size lub nie, trzeba dostać go wykonane. Niektóre lokalne mama i pop sklepy ślubne mają krawcowa na rękę, który sprawi, że sukienka od podstaw na podstawie poprzednich sukien lub ze zdjęciami przynieść w. Czasami ręcznie robione sukienka może być trochę tańsze niż kupowanie go z półki.

David's Bridal jest nie tylko jeden przystanek zakupy dla planowania ślubu, ale oferuje szeroki wybór plus size sukienki do rozmiaru 26. Mają również wiele opcji kolorystycznych zbyt. Umów się na spotkanie i współpracownik może wyciągnąć kilka wyborów dla druhny, zanim przyjdziesz w oparciu o jej kształt.

Spróbuj Ebay

Nie zawsze trzeba robić zakupy w sklepach ślubnych lub przejść na stronach ślubnych, aby znaleźć plus size sukienki druhny. Ebay oferuje szeroki wybór plus size suknie i jeden z rodzaju sukienki. Jest to również miejsce, gdzie hurtownicy sprzedają różne style w różnych rozmiarach, więc jeśli masz więcej niż jeden plus size druhny lub całej partii pełnych figured panie niż są bardziej niż prawdopodobne, aby je wszystkie tę samą sukienkę.

Jeśli chodzi o znalezienie sukienki druhny dla plus size należy pamiętać, aby zachować otwarty umysł. Nie zawsze trzeba kupować tradycyjne miejsca. Myślimy, że online jest naprawdę najlepszym miejscem do znalezienia plus size sukienki druhny, ponieważ istnieje więcej stylów, kolorów i oczywiście rozmiary.