Post

Poranne włosy z pół na pół: Jak zrobić włosy pół na pół w górę i pół w dół?

Fryzura pół upięta/pół opuszczona zawsze była moim ulubionym uczesaniem z wielu powodów. Po pierwsze, spójrzmy prawdzie w oczy - nie znoszę, gdy włosy przeszkadzają mi w pracy. Próbowałam, drogie panie, zaufajcie mi, ale mój dzień jest lepszy, gdy nie zaprzątam sobie głowy moimi włosami. Tak więc pół do góry/pół na dół. Jest to świetny wybór, ponieważ jest łatwy do wykonania i może wyglądać tak, jakbyś włożyła więcej wysiłku niż w przypadku, powiedzmy, eleganckiego kucyka. Oczywiście, istnieje wiele sposobów na ułożenie włosów do połowy w górę. Zobacz fryzury gwiazd, które prezentowaliśmy, aby przekonać się o czym mówię.

Jak nosić fryzurę pół-góra/pół-dół?

Przedziałek na środku głowy

Zamiast zaczesywać włosy do tyłu, zrób przedziałek na środku głowy, wygładzając włosy po bokach i upinając je z tyłu piękną spinką lub wsuwkami, jeżeli masz krótkie włosy. Dzięki temu, Twoja fryzura pół na pół, będzie miała bardziej unikalny i nieprzewidywalny wygląd.

fryzura

Podbij i podkręć włosy

Angie ma olśniewające włosy, które w tej fryzurze stają się jeszcze piękniejsze dzięki długim, luźnym lokom. Aby uzyskać taki efekt, najpierw nawiń włosy na gorące wałki. Po wyjęciu wałków, odrzuć głowę do tyłu i luźno zbierz górną część włosów. Zanim upniesz ją wsuwką, lekko wysuń ją do przodu i spryskaj obficie lakierem. Po upięciu górnej części włosów, delikatnie przeczesz palcami dolną część, aby rozluźnić loki.

Ulizany tył

Aby uzyskać bardziej modną fryzurę, pozwól włosom wyschnąć na powietrzu, aby nadać im organiczny, niedokończony wygląd. Weź górną połowę włosów i za pomocą mokrego grzebienia zaczesz je prosto do tyłu, trzymając je blisko głowy. Zabezpiecz spinkami lub spinką.

Dla tych z warstwami włosów

Jeżeli masz krótsze warstwy włosów lub zapuszczasz grzywkę, możesz stworzyć naprawdę ładną fryzurę pół-góra/pół-dół z luźno ułożonymi pasmami. Po pierwsze, wydziel krótsze pasma z przodu głowy i odłóż je na bok, zbierając je spinką. Następnie upnij resztę włosów, tak jak w przypadku zwykłej fryzury half-up/half-down. Gdy skończysz, weź odłożone na bok krótsze pasma i podziel je na małe sekcje, spryskaj obficie sprayem, a następnie zaczesz je do tyłu i wepnij we włosy wsuwkami. W ten sposób stworzysz luźny look, który jest gotowy na czerwony dywan.