Post

Top 10 Best Car Air Fresheners 2021 - Recenzje odświeżaczy powietrza do samochodów

Jeśli chodzi o najlepsze samochodowe odświeżacze powietrza dla kobiet i facetów, rynek bardzo się rozwinął w ciągu ostatnich kilku lat. I mamy teraz mylące array różnych zapachów i metod odświeżania powietrza. Ten rynek był kiedyś zdominowany przez wszechobecny sosnowy kształt, sosnowy zapachowy odświeżacz powietrza dyndający z lusterka wstecznego! Ale teraz w ofercie jest wszystko, od całkowicie naturalnych cytrusów i sody oczyszczonej, po przemysłowe, glikolizowane środki dezynfekujące.

Opinie różnią się co do tego, która metoda odświeżania samochodu jest najbardziej skuteczna, a istnieje kilka rodzajów zawartych w naszym Top 10 Best Car Air Fresheners for Women/Guys.

Z Japonii, marka Treefrog oferuje żel na bazie wody, w wannie, która mieści się w uchwycie na kubki. Dla bardziej poważnych zadań dezodoryzacji samochodu, można kupić jednorazową puszkę, którą otwiera się i pozostawia we wnętrzu na 15 minut, podczas gdy czekasz na zewnątrz - to dobry czas na umycie nadwozia! Tak więc, aby Twój czas jazdy bardziej relaksujące i przyjemne doświadczenie, czy robisz supermarket run, działając jako taksówka dla swoich dzieci lub robi codzienne dojazdy, oto skupiona lista 10 najlepszych odświeżaczy powietrza dla kobiet / facetów!

1. Chemical Guys AIR300 New Car Scent i Leather Scent Combo Pack

Samochodowe odświeżacze powietrza są często sprzedawane w kierunku kobiet lub mężczyzn, a ten pakiet Chemical Guys jest skierowany na rynek męski. Znajdują się w nim dwie butelki z rozpylaczem o pojemności 16 oz. zawierające 1) odświeżacz powietrza i eliminator zapachów New Car Smell i 2) Leather Scent.

Płyny są dostarczane w postaci skoncentrowanej i mogą być rozcieńczane wodą destylowaną, aby około 2 galonów samochodowych odświeżaczy powietrza, dzięki czemu jest to bardzo ekonomiczny produkt! Jako zapach na bazie wody, nie będzie plamić tapicerki samochodowej lub dywanów. Użytkownicy polubili ten produkt, który według nich działa i ma subtelny, ale wyraźny zapach, a nawet usuwa zapach pleśni.

SKUP TERAZ

2. Odświeżacz powietrza Citrus Magic Solid, Fresh Citrus

Przegląd samochodowych odświeżaczy powietrza - Jest to odświeżacz powietrza w postaci stałego bloku, który nadaje świeży, cytrusowy zapach i zawiera sodę oczyszczoną, która pochłania zapachy unoszące się w powietrzu przez okres do 6 tygodni. Jest to produkt multi-location, który ma wielu fanów wśród właścicieli zwierząt domowych, którzy chcą pozbyć się ich domu lub samochodu z nieprzyjemnych zapachów "mokry pies" i dymu.

Ludziom podoba się fakt, że wszystkie składniki są naturalne i nietoksyczne, że ma dużą powierzchnię aktywnie pochłaniającą zapachy i usuwającą je z powietrza. Przemawia do tych, którzy nie chcą syntetycznego, taniego zapachu perfum lub pokrycia zapachu!

SKLEP TERAZ

3. Meguiar's G16402 Whole Car Air Refresher Odor Eliminator (New Car Scent)

Ten automatyczny odświeżacz powietrza jest skierowany do tych, którzy potrzebują poważnego eliminatora zapachów, przy ekonomicznym nakładzie. Powinien spodobać się każdemu, kto jeździ taksówką lub potrzebuje profesjonalnie świeżego i czystego samochodu. To przychodzi w poręcznym aerozolu-kanister i twierdzi, aby zostawić "przyjemny, nowy zapach samochodu" po użyciu.

Ultra-drobny spray może być pozostawiony wewnątrz niezamieszkałego samochodu na 15 minut, z włączonym systemem wentylacji. Recenzenci ze starymi i śmierdzącymi pojazdami mówią, że działa świetnie jako super-silny eliminator zapachów i utrzymuje świeżość powietrza przez wiele miesięcy. Tani w zakupie i bardzo skuteczny.

SKUP TERAZ

4. Odświeżacz powietrza Blue Magic NA225 Pure Citrus Vanilla

Oto kolejny odświeżacz powietrza w sprayu do samochodów, który jest skierowany do tych, którzy cenią sobie produkty przyjazne dla środowiska. Jest on wykonany w 100% ze świeżego olejku waniliowego, zgodnie z etykietą, i jest to spray bez aerozolu, który nie zawiera żadnych syntetycznych substancji chemicznych.

Testerzy naprawdę lubią zapach i mówią, że szybko eliminuje zapachy, w tym dymu i mokrego psa. Niektórzy ludzie twierdzą, że wolą zapach Pure Citrus Orange w tej gamie produktów, ale wanilia jest bardziej subtelnym zapachem niż cytrusy, więc to zależy od osobistego gustu. Konsumenci uważają, że jest to dobry stosunek jakości do ceny i twierdzą, że będą nadal używać tej marki.

SKUP TERAZ

5. Treefrog Naturalny odświeżacz powietrza - squash

To naprawdę fajny samochodowy odświeżacz powietrza! Treefrog to modna marka, a odświeżacze samochodowe Squash są oczywiście zapakowane tak, aby przemawiać do młodszych konsumentów. Jest to żelowy odświeżacz powietrza do samochodu na bazie wody, który znajduje się w jaskrawo kolorowej tubie. Usuwasz pokrywę wanny, aby uzyskać efekt odświeżania powietrza.

Zapach był bardzo, bardzo popularny wśród tych, którzy go wypróbowali i podobało im się, że jest to ekologiczny, naturalny produkt. Niestety, duży odsetek użytkowników twierdzi, że ten cudownie pachnący odświeżacz powietrza nie jest wystarczająco silny, aby wypełnić ich samochód zapachem i dezodoryzacją. Ekonomicznie wyceniony, ale prawdopodobnie będziesz musiał użyć dwóch sztuk na samochód, aby uzyskać pełny efekt.

SKUP TERAZ

6. Ozium Air Sanitizer Reduces Airborne Bacteria Eliminates Smoke & Malodors 8oz Spray Air Freshener, Original

Ta linia odświeżaczy powietrza do samochodów jest bardziej poważna w swoim podejściu i twierdzi, że sanityzuje powietrze, "zwalczając" śmierdzące bakterie i zarazki w szpitalach. Obiecuje również wyeliminować zapach dymu tytoniowego.

Klienci kochają ten produkt jako odświeżacz powietrza w domu, biurze i samochodzie. Jest to przemysłowy środek dezynfekujący zawierający, glikol trójetylenowy i glikol propylenowy, który jest na szczycie rynku oczyszczania powietrza od kilku lat. Nie ma on obezwładniającego zapachu kwiatów lub owoców, ale wielu użytkowników twierdzi, że jest to ich ulubiony środek do radzenia sobie z bardzo silnymi zapachami i pozostawia "czysty" zapach.

SHOP NOW

7. Odświeżacz powietrza Little Trees Black Ice

Oto 24-paki znanych, dyndających jodłowych odświeżaczy powietrza do samochodów zaktualizowanych o zapach, który firma opisuje jako "awanturniczy, męski". Najwyraźniej kiedyś był to korzenny zapach, ale teraz zawiera więcej cynamonu, który większość użytkowników lubi i woli od kwiatowych perfum.

Niektórzy użytkownicy komentują, że to tylko trwa około 3 dni w ich samochodzie, inni mówią, że trwa 7 - 10 dni, ale uważają, że nie trwa tak długo, jak kiedyś. Na sprzedaż w 4 x 6-packs na Amazon teraz z niektórych zniżki, to jest nadal najlepiej sprzedającym się elementem wśród innych auto odświeżaczy powietrza.

SHOP NOW

8. Citrus Magic Odor Absorbing Solid Air Freshener, Pure Linen

Oto kolejny zapach z popularnej gamy Citrus Magic stałych samochodowych odświeżaczy powietrza. Pure Linen to produkt, który podkreśla uczucie, że Twój samochód jest czysty w środku, o zapachu przypominającym świeżo wypraną, czystą bawełnianą pościel. Użytkownicy twierdzą również, że utrzymuje się dłużej niż inne samochodowe odświeżacze powietrza i może być schowany pod tylnym siedzeniem przez około 6 tygodni.

Główną zaletą odświeżaczy powietrza Pure Linen do samochodów jest to, że jest to świetny środek usuwający nieprzyjemne zapachy. Wszyscy użytkownicy twierdzą, że jest on dobry dla osób wrażliwych na chemiczne zapachy perfum, ponieważ nie ma silnego zapachu, a to, co najbardziej zauważasz, to brak zapachów!

SHOP NOW

9. Odświeżacz powietrza dla facetów - Ozium Glycol-Ized Professional Air Sanitizer / Freshener Original Scent

To jest niesamowicie skuteczny produkt, do stosowania w wielu różnych intensywnych zadaniach usuwania zapachów. Zapach Ozium Original to przyjemny cynamonowy zapach z nutą mydła. Wystarczy niewielkie rozpylenie, aby uzyskać kompletny efekt oczyszczania i dezodoryzacji powietrza, co sprawia, że jest to bardzo wartościowy produkt.

Jest to produkt glikolizowany, więc zamyka cząsteczki brzydkiego zapachu w glikolu i całkowicie usuwa je z powietrza. Ulubiony do usuwania zapachu dymu z domu lub pojazdu. Bardzo polecany przez prezesa organizacji charytatywnej na rzecz dzikich zwierząt, który trzyma uratowane dzikie skunksy w swojej piwnicy, zanim zostaną ponownie wypuszczone na wolność!

KUP TERAZ

10. Najlepszy wybór - Blue Magic NA222 Pure Citrus Natural Non-Aerosol Air Freshener

Wszystkie naturalne pomarańczowo-olejowe odświeżacze powietrza do samochodów są bardzo popularne i wydawać by się mogło, że jako grupa wszyscy kochamy zapach pomarańczy w powietrzu wokół nas! Jest to wersja w sprayu odświeżaczy Pure Citrus dla samochodów wyszczególnionych powyżej.

Jest to najdroższy produkt w naszym asortymencie, ale użytkownicy przyznali temu całkowicie naturalnemu odświeżaczowi powietrza 5 gwiazdek w naszej firmie. Nie zawiera on żadnych sztucznych substancji chemicznych, ani nie ma ciężkiego zapachu perfum, co czyni go zdrowszym produktem do rozpylania w małych pomieszczeniach i najlepszym wyborem dla osób z alergiami!