Post

Top 10 Najlepsze Tostery 2021 - Najlepsze Recenzje Tostery

Najlepsze tostery dla Twojej kuchni

Dzisiejsze tostery nie przypominają tego, na czym wychowała się Twoja babcia i matka. Postępy w projektowaniu i technologii zostały poprawione. Technologia i konstrukcja tego urządzenia poprawiła się tak bardzo, że jesteś w stanie zastąpić wiele z twoich urządzeń kuchennych z piekarnikiem tostowym. Istnieje szeroka gama rozmiarów, funkcji, technologii i punktów cenowych, jeśli chodzi o toster piekarniki.

Czy chcesz pieczeń, piec, tosty lub nawet broil. Piekarnik toster może być rozwiązaniem, aby mieć jedno urządzenie na szczycie licznika kuchennego zamiast posiadania wielu urządzeń. Jak znaleźć idealny toster do swojej kuchni? Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania i znaleźliśmy 10 najlepszych tosterów, które spełnią swoje zadanie.

Jaki jest najlepszy toster na rynku? Przeczytaj poniższe recenzje to sterów, aby kupić swój ulubiony. Wszystkie te piekarniki tostowe są dostępne na Amazon.com

10.BLACK+DECKER TO1322SBD Toster Oven

Wielofunkcyjny jest idealna nazwa dla tego piekarnika toster. Został on przeznaczony do 4 funkcji piec, broil, tosty i utrzymać jedzenie ciepłe. Ten mały blat urządzenie może pomóc zminimalizować ilość urządzeń, które obecnie masz na blacie kuchennym.

Nagrzewa się do 450 stopni Fahrenheita, co pozwala na zrobienie nawet 9-calowej pizzy. Mimo, że jest to toster piekarnik ma niezwykle przestronne wnętrze. Jest nawet wyposażony w patelnie do pieczenia i brojenia, więc nigdy nie musisz się martwić o szukanie patelni, które pasują do tego tostera.

SHOP NOW

9.Oster TSSTTVVG01Piekarnik tostowy

Dostosuj sposób opiekania tostów do swoich potrzeb za pomocą tostera. Z tego piekarnika toster, jesteś w stanie zdecydować, odcień tostów z jasnych do ciemnych. Jesteś również w stanie piec, tosty i broil każdy element żywności, który chcesz.

Korzystanie z tego piekarnika toster nawet pozwala na pieczenie zapiekanki w ciągu zaledwie kilku minut, gdy używasz tego piekarnika toster. Nagrzewa się do 450 stopni Fahrenheita z dwoma ręcznymi pokrętłami, co sprawia, że jest niezwykle łatwy w użyciu.

SHOP NOW

8.Oster Extra Large Toaster Oven

Gotuj swoje ulubione potrawy na blacie kuchennym dzięki bardzo dużemu tosterowi. Jeśli masz dużą rodzinę lub chcesz poczęstować dużą ilość osób, będziesz potrzebował tostera, który jest nieco większy niż oryginalny toster. To jest, gdy ten piekarnik toster będzie przydatna. Ma wystarczającą pojemność do gotowania całego kurczaka, pieczeń całą szynkę i gotować swoje ulubione zapiekanki.

Ten toster piekarnik może nawet zmieścić 16-calową pizzę i rozmrozić swój ulubiony posiłek. To również nagrzewa się od 150 stopni do 450 stopni w ciągu kilku minut. Nawet zawiera 90 minut auto wyłączenie, więc nigdy nie trzeba się martwić o pozostawienie toster piekarnik na zbyt długo. Posiada również dwie półki, dzięki czemu można gotować dwa produkty w tym samym czasie.

SHOP NOW

7.Hamilton Beach 31333Piekarnik toster

Ten toster piekarnik ma unikalny kształt, który pozwala na łatwy dostęp do żywności, ponieważ został zaprojektowany z dużym zakrzywione szklane drzwi. Pochodzi on również z tostów i systemu grzewczego, który pozwala mieć swoje posiłki gotowane bardziej równomiernie w całej.

Ten piekarnik toster ma 3 ustawienia pieczenia piec, tosty i broil, dzięki czemu można wybrać, które ustawienie będzie działać najlepiej dla posiłku jesteś preparing.It jest duży piekarnik toster, co oznacza, że jest w stanie zrobić do 6 kromek tostów i gotować się 12 cali pizzy, kiedy tylko chcesz. Konwencjonalne piekarniki, takie jak ten, gotuje około 25% szybciej niż tradycyjny piekarnik.

SKUP TERAZ

6.BLACK+DECKER TO1303SB Piekarnik toster

Twój toster powinien być w stanie zastąpić większość urządzeń na blacie kuchennym, a toster taki jak ten właśnie to zrobi. Wyposażony jest w technologię EvenToast. Technologia EvenToast polega na tym, że wnętrze tostera jest tak zaprojektowane, aby równomiernie opiekać do 4 kromek tostów jednocześnie. Dzięki temu masz pewność, że za każdym razem uzyskasz idealne tosty z obu stron.

Toster wyposażony jest również w 30-minutowy timer. Timer posiada precyzyjne ustawienia opiekania, jak również funkcję stay on. Czyszczenie tostera jest bardzo proste, ponieważ jest on wyposażony w wyjmowaną tackę na okruchy, dzięki czemu zawsze można go utrzymać w czystości.

SHOP NOW

5.Hamilton Beach 31104Piekarnik tostowy

Ten piekarnik toster jest maksymalnie wszechstronny. Jest tak wszechstronny, że zamienia się w rożen, jeśli tego potrzebujesz. Będzie piec do 5 funtowego kurczaka w 25% mniej czasu niż tradycyjny piekarnik będzie. To nie tylko oszczędza czas, ale również bardzo wygodne, aby mieć, gdy trzeba wymyślić coś szybkiego i łatwego do gotowania.

Ma również dużą pojemność wnętrza z dwoma stojakami piekarnika, które mogą pomieścić dwie 12-calowe pizze, dwie zapiekanki i dwie patelnie do pieczenia. Dwugodzinny timer pozwala ustawić posiłki tak, aby gotowały się przez dokładnie określony czas.

SHOP NOW

4.Cuisinart TOB-135 Deluxe Toaster Oven

Ten przestronny, luksusowy toster wyposażony jest w 9 funkcji. Te 9 funkcji są kontrolowane przez cyfrowe elementy sterujące z dużym niebieskim podświetlanym wyświetlaczem, dzięki czemu można kontrolować potrawy, które robisz. Posiada również pokrętło elektryczne. Przyciski LED i sygnał gotowości do podgrzania pozwalają na podgrzanie tostera tuż przed rozpoczęciem korzystania z niego. Inną fajną cechą, którą oferuje ten toster jest jego wentylator konwekcyjny.

Wentylator konwekcyjny wewnątrz tego tostera umożliwia mu gotowanie żywności nie tylko szybciej, ale bardziej równomiernie po obu stronach. Ten toster jest całkowicie nieprzywierający, wnętrze ma powłokę nieprzywierającą, więc nawet jeśli położysz jedzenie bezpośrednio na tacy, nie będzie się ono kleić.

SHOP NOW

3.Breville BOV650XL Smart toster Oven

Czytasz, że poprawnie to jest inteligentny toster piekarnik, co oznacza, że posiada Element IQ Technology. Element IQ Technology pozwala twój toster piekarnik być w stanie rozpoznać, gdy temperatura jest zbyt wysoka lub zbyt niska dla tego, co próbujesz gotować.

Pochodzi on również z 8 zaprogramowanych funkcji, które oferuje przycisk rozmrażania i przycisk konwersji temperatury. Ten piekarnik toster jest 1800 watów i ma zdolność do zapamiętania osobistych preferencji, jeśli chodzi o gotowanie ulubionego posiłku.

SHOP NOW

2.Breville BOV450XL Mini Smart Toaster Oven

Jeśli szukasz mniejszego piekarnika tostowego, który wykona swoją pracę bez zajmowania dużo miejsca na blacie, to ten jest właśnie dla Ciebie. Może być opisany jako "mini" toster, ale ma moc 1800 W z technologią Element IQ, która pomaga utrzymać równomiernie upieczone potrawy.

Ten piekarnik toster pochodzi z 8 wstępnie ustawionych funkcji i z konfigurowalnych temperatur, jak również. Robi wszystko to, co większy toster, bez potrzeby zajmowania zbyt wiele miejsca lub czasu na podgrzanie.

SHOP NOW

1.Breville BOV845BSS Piekarnik tostowy

Z tego piekarnika toster masz możliwość korzystania z jego funkcji powolnego gotowania. Co to oznacza, że masz zdolność do gotowania posiłku w niskiej temperaturze, tak jak w tradycyjnym wolnowarze. Możesz rzeczywiście wolno gotować przez 10 godzin, zanim ten toster piekarnik automatycznie zamieni się w ciepło.

Ten toster piekarnik pozostanie ciepły, dopóki nie wyłączysz go. Jest on również wyposażony w technologię gotowania Element IQ, która zapewnia, że posiłki są zawsze równomiernie upieczone. Ponadto wyposażony jest w konwencjonalny wentylator, który również pomaga w równomiernym przygotowaniu każdego posiłku.

KUP TERAZ

Jak widać, tradycyjne tostery przeszły ogromną modernizację. Konstrukcja może pozostać podobna, ale technologia jest imponująca. Daj nam znać, który toster wywarł na Tobie największe wrażenie.