Post

Ulepszanie swojej szafy za pomocą ubrań na zamówienie

Siedziałeś w domu patrząc na swoją szafę i myśląc o ponownym połączeniu się z rodziną i przyjaciółmi, których nie widziałeś przez cały rok? Czy miałeś dużo czasu, aby zastanowić się, jak wyrażasz siebie poprzez ubranie i jaki rodzaj odzieży lubisz nosić?

W marcu 2020 roku, ludzie na całym świecie weszli do swoich domów i szukali czegoś do zrobienia. Sklepy z używaną odzieżą zostały zalane darami od ludzi, którzy mieli czas, aby wyczyścić swoje szafy. Ale to również skłoniło ludzi do zastanowienia się, jak unowocześnić swoją szafę i wyrazić siebie w wyjątkowy sposób poprzez ubiór.

@ thethreelabels

Może to była gorączka kabiny, a może ludzie po prostu korzystali z rzadkich okazji, gdzie mogli być widziani publicznie, ale noszenie kreatywnych, niestandardowych ubrań to trend, który rozpoczął się w kwarantannie, która z pewnością będzie kontynuowana. Oto kilka wskazówek, jak możesz się do niego przyłączyć.

Przejrzyj to, co masz

@ savageglamapparel

Pierwszym krokiem w uaktualnianiu jest rzeczywiście zobaczyć, co masz. Przeglądanie szafy pozwoli Ci zobaczyć rzeczy, które mogą być zbyt duże, które można wziąć do środka lub rzeczy, które są zbyt małe, które nadal mogą być zmienione, rozebrane i przekształcone w kawałek, który uwielbiasz pokazywać. To zajmie trochę kreatywności, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić.

  • Refashion spodnie do spódnicy: jest to jeden z najbardziej popularnych pomysłów wśród artystów DIY i rodziców dzieci, które mają ubrania, które nadal pasują do nich wokół talii lub bioder, ale są zbyt krótkie dla ich nóg. Można ponownie wykorzystane te spodnie lub szorty do spódnicy i dodać cute kawałek tkaniny w środku.
  • Dodaj ozdoby: Lokalne sklepy rzemieślnicze mogą mieć ozdoby, które można dodać do ubrania, aby dać mu nowe życie.
  • Przerób sukienkę na spódnicę: Jeśli masz kawałek thrift store, że kochasz, ale nie lubisz górnej części, a następnie odciąć go!

Spróbuj znaleźć darmowe ubrania

@ katecraft.ru

Dużym trendem w społeczności majsterkowiczów jest gifting, który jest prawie taki sam jak bartering, ale są pewne zasady. Wiele społeczności online akceptuje tylko ludzi, którzy mieszkają w najbliższej okolicy, więc trzeba będzie dowiedzieć się, czy Twoja okolica lub społeczność ma taką grupę. Następnie można zobaczyć posty w tych grupach online od ludzi w Twojej okolicy, którzy chcą dokonać wymiany. Mogą mieć torbę z ubraniami, że są szczęśliwi, aby rozstać się z w zamian za korzystanie z kosiarki, na przykład. Rodzaj rzeczy, że ludzie post różni się znacznie, ale wiele razy, że post o urządzenia kuchenne, ubrania lub meble.

Jest to fantastyczna opcja, jeśli chcesz zmienić swoje własne ubrania lub spróbować dostosować je samemu, ale nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na zakup ubrań, które masz zamiar pociąć lub zmienić i tak. Uczestnictwo w wymianie jest nie tylko rozsądną decyzją finansową, ale może być dla Ciebie korzystne także w inny sposób. (Nie zapominaj, że możesz nawet pożyczyć maszynę do szycia za darmo od sąsiada w zamian za coś, z czym chętnie się rozstaniesz! Społeczności obdarowujące są dobrodziejstwem dla kreatywnych).

Dopasuj swoje ubrania

Jeśli oszalałeś z zakupów online, gdy centra handlowe są zamknięte, to prawdopodobnie masz jakieś stroje, które mogłyby korzystać z kilku zmian, aby pasowały lepiej. Lokalna krawcowa lub krawiec może zmienić swoje ubrania tak, że bagginess, koszule bez rękawów z szerokimi otworami na pachy, długie nogawki spodni, ciasne paski i inne wspólne problemy mogą być naprawione.

Zaprojektuj własne koszule na zamówienie

@ rinconcitosara

Tworzenie własnych koszulek jest bardzo modne. Istnieje wiele powodów dlaczego. Po pierwsze, jest to bardzo tanie, aby wydrukować własne koszulki w porównaniu do tego, kiedy drukowanie koszulek po raz pierwszy stał się dostępny lata i lata temu. Wtedy przeciętna osoba nie mogła sama określić, co chce mieć nadrukowane na własnej odzieży. Ale teraz wybór należy do Ciebie i jest w Twoich rękach. Teraz, gdy koszty nadruku są na tyle wysokie, że większość konsumentów może sobie na nie pozwolić, drukowanie na koszulkach staje się popularne.

W ramach społeczności

Nadruki na koszulkach to świetny sposób na łączenie ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania, cele lub hobby. Po długim okresie odcięcia od innych ludzi możesz pokazać swoje wsparcie dla społeczności, której jesteś częścią, drukując niestandardowe koszulki, które spodobają się członkom Twojej grupy. Jeśli więc należysz do grupy miłośników outdooru, grupy wolontariuszy lub jakiejkolwiek innej organizacji, możesz skorzystać z nadruku niestandardowych koszulek.

Dla Twoich bliskich

Noszenie niestandardowych koszulek to zabawny sposób dla rodzin, aby się wyróżnić i pokazać, co kochają. Dzieci są tak łaskotane, kiedy dostają się do noszenia odzieży, która ma swój oryginalny projekt na nim, i jest to zabawny sposób dla rodziny, aby pokazać swoją miłość i uznanie dla siebie nawzajem.

Przystępne cenowo i wyróżniające się

Dziesiątki lat temu było o wiele droższe do drukowania koszulek i tak wiele osób nie kupić własne. Zamiast tego, poszli do centrum handlowego lub innych sklepów, gdzie kupili czyjś projekt, który miał swoje koszulki wykonane przez producenta. Jeśli jakaś grupa lub organizacja chciała mieć koszulki, to musiała kupić pewną ilość hurtowo, żeby się opłacało. Było to bardzo trudne dla grup, które próbowały zebrać pieniądze ze sprzedaży koszulek.

Jednak dzięki nowej technologii drukowanie własnych, niestandardowych koszulek nigdy nie było bardziej przystępne i łatwe. W rzeczywistości, można łatwo wydrukować kilka i sprzedać je z powrotem do ludzi w swojej społeczności za niskie koszty i nadal zarabiać!

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby stworzyć wyróżniającą się odzież. Jeśli chcesz się wyróżnić, to drukowanie koszulek może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Jesteś prawdopodobnie bardziej kreatywny, niż myślisz

@ shurahandmade

Koszulki są podstawą garderoby. Projekty koszulek nie muszą być niczym wyszukanym, skomplikowanym czy szalonym. Możesz jednak mieć zabawny pomysł na koszulkę z okazji święta. Twoja koszulka może stać się corocznym hitem wśród Twoich przyjaciół, rodziny i w Twojej społeczności.